megadental
banner
  
maruvest Microfein maruvest Microfein
fosforanowa masa osłaniająca przeznaczona do wszystkich rodzajów stopów, drobnoziarnista struktura zapewnia precyzyjne i bezproblemowe odlewy. Przystosowana do wygrzewania tradycyjnego. Nie zawiera węgla i gipsu.
Szczegóły
 
maruvest Speed maruvest Speed
fosforanowa masa osłaniająca przeznaczona do wszystkich rodzajów stopów, drobnoziarnista struktura zapewnia precyzyjne i bezproblemowe odlewy. Przystosowana do wygrzewania szybkiego (800oC) jak i tradycyjnego. Nie zawiera węgla i gipsu.
Szczegóły
  
płyny maruvest i maruvest SPEZIAL płyny maruvest i maruvest SPEZIAL
płyny do mas osłaniających maruvest Microfein, megamix SPEED i maruvest SPEED. Do osobnego zamawiania.
Szczegóły
 
meganium fm80 meganium fm80
stop Cr-Co-Mo do licowania ceramiką. Nie zawiera niklu i berylu, zgodny z normą DIN EN ISO 9693 DIN EN ISO 6871-1 DIN EN ISO 22674. Przystosowany do spawania laserem.
Szczegóły
  
meganium fm S meganium fm S
stop Cr-Co-Mo do licowania ceramiką o obniżonej twardości. Nie zawiera niklu i berylu, zgodny z normą DIN EN ISO 9693 DIN EN ISO 6871-1 DIN EN ISO 22674. Przystosowany do spawania laserem.
Szczegóły
 
3C Bond 3C Bond
drobnoziarnisty (10 - 20 ?m) materiał wiążący do pokrywania stopów Co-Cr przed licowaniem ceramiką
Szczegóły
  
mega Lötstäbe mega Lötstäbe
lutowie w prętach do stopów Co-Cr
Szczegóły
 
meganium CS meganium CS
Stop Ni-Cr-Mo do licowania ceramiką. Nie zawiera berylu i galu, nadaje się spawać laserem, zgodny z normą DIN EN ISO 9693, DIN EN ISO 6871-2, DIN EN ISO 22674. Przystosowany do spawania laserem.
Szczegóły
  
maruvest Cerampress maruvest Cerampress
fosforanowa masa osłaniająca przeznaczona do ceramiki prasowanej, indywidualnie kontrolowana. Nie zawiera węgla i gipsu.
Szczegóły
 
mega-Vlies x55 mega-Vlies x55
bezazbestowa taśma przeznaczona do wyścielania pierścieni odlewniczych. Wymiary: szerokośc 55 mm, grubość 1 mm, długość 25 m
Szczegóły
  
mega-Model Resin mega-Model Resin
Samopolimeryzująca, szybkoutwardzająca się żywica do modelowania. Niski skurcz. Wypala się bez reszty. Dobrze nakłada się pędzelkiem.
Szczegóły