megadental
banner

megadental :: Katalog produktów :: Akryle

  
megaCRYL N megaCRYL N
Nowe, zimnopolimeryzujące tworzywo z mikroperełkami bazującymi na metaakrylanie metylu (MMA). Jest przeznaczone do wszystkich zastosowań, a szczególnie do użycia w metodzie wlewowej. Akryl nie zawiera kadmu ani trzeciorzędowych amin, dzięki czemu charakteryzuje się dużą stabilnością koloru.
Szczegóły
 
megaCRYL S megaCRYL S
Nowe, zimnopolimeryzujące tworzywo z mikroperełkami bazującymi na metaakrylanie metylu (MMA). Jest przeznaczone do wszystkich zastosowań. Charakteryzuje się dobrą lejnością przy jednocześnie szybkim uzyskiwaniu stabilności ciasta. Optymalny do zastosowania w technice wtrysku i wlewu.
Szczegóły
  
mega CRYL Gingiva mega CRYL Gingiva
Gotowe do użycia farby do indywidualnej koloryzacji akryli, opracowane na bazie tworzywa mega CRYL N. Występują w dwóch typowych odcieniach; ciemnoróżowym (DARK-Pink) oraz janoróżowym (LIGHT-Pink).
Szczegóły
 
mega CREATIVE mega CREATIVE
Barwniki akrylu w intensywnych kolorach bazujące na metaakrylanie metylu, przeznaczone do indywidualnej koloryzacji części dziąsłowej protezy, kiedy wymagana jest wysokiej jakości estetyka pracy. Materiał dostępny jest w 8 różnych barwach.
Szczegóły
  
mega-JET X (5-10 minuta) mega-JET X (5-10 minuta)
Zimnopolimeryzujące tworzywo akrylowe przeznaczone do wszelkich zastosowań w technice dentystycznej, a w szczególności dedykowane do użycia w metodzie wtrysku.
Szczegóły
 
mega PRESS NV (5-14 minuta) mega PRESS NV (5-14 minuta)
Zimnopolimeryzujący akryl do zalewania; z fazą plastyczną trwającą od 5 do 14 minuty od początku mieszania. Wykazuje 100% stabilność kolorystyczną, zgodną z norma ISO 7491. Nadaje się do stosowania w systemie akrylu wlewowego mega-CAST.
Szczegóły
  
mega-PRESS LV (7-20 minuta) mega-PRESS LV (7-20 minuta)
Zimnopolimeryzujący akryl do zalewania; z wydłużoną fazą plastyczną trwającą od 7 do 20 minuty od początku mieszania. Wykazuje 100% stabilność kolorystyczną, zgodną z norma ISO 7491. Nadaje się do stosowania w systemie akrylu wlewowego mega-CAST.
Szczegóły
 
mega CRYL HOT mega CRYL HOT
Najwyższej jakości akryl przeznaczony do polimeryzacji na gorąco, bazujący na mikroperełkach metaakrylanu metylu (MMA). Dzięki tej innowacji przeniesionej bezpośrednio z nanotechnologii możliwe było uzyskanie bezpiecznej, a jednocześnie krótkiej polimeryzacji, wysokiej stabilności kolorystycznej oraz doskonałych właściwości mechanicznych.
Szczegóły
  
mega DUR mega DUR
Samopolimeryzujący akryl do wszelkich prac naprawczych oraz podścielania protez.
Szczegóły
 
mega RESIN X-pose mega RESIN X-pose
Samopolimeryzujący akryl przeznaczony do przygotowywania diagnostyki planowanych prac implantologicznych, dobrze widzialny w zdjęciach rentgenowskich. mega RESIN X-pose redukuje efekt rozpraszania promieni RTG i zapewnia doskonały, wysoko kontrastowy obraz sytuacji.
Szczegóły
  
mega RESIN 2000 mega RESIN 2000
Samopolimeryzujący akryl o bardzo wysokiej transparencji, bazujący na polimetaakrylanie metylu (PMMA). Tworzywo przeznaczone jest to wytwarzania modeli demonstracyjnych i pokazowych, szczególnie przydatny do wykonywania modeli pokazowych w implantoprotetyce.
Szczegóły
 
mega DON HI IMPACT Rapid mega DON HI IMPACT Rapid
Akryl o najwyższych właściwościach mechanicznych.
Szczegóły
  
mega-TRIM Provi Implant mega-TRIM Provi Implant
Wysokiej jakości samopolimeryzujący akryl z mikroperełkami bazującymi na metaakrylanie metylu (MMA) przeznaczony do wykonywania tymczasowych koron i mostów. Technologia produkcji tworzywa umożliwia wykonywanie z niego całkowicie bezmetalowych długookresowych prowizorek (do 12 miesięcy) wymaganych w leczeniu implantoprotetycznym.
Szczegóły
 
mega-SIN ORTHO mega-SIN ORTHO
Zimnopolimeryzujący, uniwersalny akryl przeznaczony do wykonywania prac ortodontycznych. Może być stosowany zarówno metodą nasypywania proszku na model i nasączania monomerem jak i nakładania ciasta na model.
Szczegóły
  
mega-SIN ORTHO DE mega-SIN ORTHO DE
Zimnopolimeryzujący akryl przeznaczony do wykonywania prac ortodontycznych, z krótką fazą plastyczną. Może być stosowany zarówno metodą nasypywania proszku na model i nasączania monomerem jak i nakładania ciasta na model.
Szczegóły
 
mega-Farbkonzentrat mega-Farbkonzentrat
Koncentraty kolorów przeznaczone do indywidualnej koloryzacji aparatów ortodontycznych wykonanych z akryli mega-SIN ORTHO lub też innych producentów.
Szczegóły
  
megasol NF megasol NF
Izolit alginatowy do separacji gipsu od akrylu. Zapewnia uzyskanie bardzo czystej i lśniącej powierzchni protezy.
Szczegóły
 
mega-TRAY mega-TRAY
Zimnopolimeryzujący akryl o zredukowanej ilości monomeru, przeznaczony do wykonywania łyżek indywidualnych.
Szczegóły
  
mega-LIGHTTRAY mega-LIGHTTRAY
Światłoutwardzalne płytki akrylowe przeznaczone do wykonywania łyżek indywidualnych.
Szczegóły
 
mega-LIGHTBASE mega-LIGHTBASE
Światłoutwardzalny akryl w płytkach przeznaczony do wykonywania wzorników.
Szczegóły
  
mega-MULTICLEAN mega-MULTICLEAN
Płyn do odtłuszczania akryli światłoutwardzalnych. Usuwa ruchomą, tłustą powłokę, która tworzy się na łyżkach indywidualnych z materiału światłoutwardzalnego lub innych tego typu materiałach.
Szczegóły
 
mega-fresh mega-fresh
Preparat do spryskiwania protezy. Nadaje błysk i przyjemny miętowy smak oraz zapach. Testowany dermatologicznie.
Szczegóły
  
kieliszki silikonowe kieliszki silikonowe
Kieliszki do mieszania akryli; 3 pojemności: 5 ml, 25 ml i 75 ml
Szczegóły
 
Wzornik kolorów akryli Wzornik kolorów akryli
6 standardowych kolorów
Szczegóły
  
garnek do polimeryzacji garnek do polimeryzacji
Garnek ciśnieniowy do polimeryzacji na zimno.
Szczegóły